Merkez Isı Sist. İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz 1998 yıllından günümüze kadar ana faaliyet alanı olan ısıtma, sirkülasyon pompaları, hidroforlar ve brülörler için arıza/bakım hizmetleri ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış, birçok önemli projeye imza atmıştır. Amacımız ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe 20  yılı aşan tecrübemiz, yetişmiş profesyonel teknik kadromuz, etkin merkezi yönetim ve denetim mekanizmalarımızla, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet vermektir.

Şirketimiz kurulduğundan itibaren her zaman doğruluk, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini hedef almış bu şekilde büyümüş ve ilerlemeye devam etmektedir. Müşterilerimize en kaliteli malzeme, ürün, hizmet ve servisi en ekonomik maliyetle, tam zamanında temin etmek için teknolojiyi izlemek, personelimizin sürekli eğitimi, müşterilerimizle devamlı bilgi transferi vazgeçmediğimiz prensiplerimizdir.

Hedeflerimize ulaşmak için araç, gereç, ekipman, yedek parça, teknik doküman zamanında temin edilmekte ve cihaz kalibrasyonları tam zamanında güncellenmektedir. Alarko Carrier Yetkili Servisi ve Çözüm Ortağı olarak Ankara'da ve tüm çevre illerde uzman ekip ve ekipmanlarla hizmetlerimize hiç durmadan devam ediyor ve siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Problemlerinizin en hızlı çözümü ve servis hizmetlerinden en doğru şekilde yararlanmak için Ankara / Çankaya ilçesinde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.